iletişime geçin
Hakkımızda

Turgutreis Beton

2015 yılında Dereköy’de 15 dönüm arazi üzerinde faaliyete geçen Turgutreis Beton İnşaat ve Ticaret A.Ş. nitelikli ve kusursuz hizmet anlayışı ile yarımadanın hazır beton ihtiyacının önemli kısmını karşılamaktadır.

Bünyesinde yer alan 20 adet mikser, 6 adet pompa ile hazır beton üretimini sürdüren, ilk günden itibaren kendini yenileyen ve güncel teknolojiyi takip eden Turgutreis Beton, kalitesi ile hazır beton sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.

Günlük 1500 m3 üretim kapasitesine sahip tesis güçlü makine ve araç parkuru ile yarımada genelinde hizmet üretmektedir.

Betonun bileşenleri ile ilgili olarak gelişen ve değişen çevresel, ekonomik ve teknolojik durumlara yönelik çalışmalar Ar-Ge Laboratuvarında sürekli olarak yapılmaktadır.

Turgutreis Beton, uzman ve tecrübeli kadrosunun sunduğu kalite odaklı hizmet ile betonun üretiminden müşteri teslimine kadar etkin bir kalite kontrol faaliyeti gerçekleştirmektedir. Hazır beton taleplerini şantiyelere en hızlı şekilde ulaştırarak güçlü araç filosu ve eğitimli ekibi sayesinde günün her saatinde aynı dinamizm ile hizmet veren Turgutreis Beton, yarımada genelinde faaliyet gösteren bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Turgutreis Beton

Sektöründe Öncü

Turgutreis Beton en yeni teknolojileri, enerji tasarrufu ve güvenilirlik prensiplerini dikkate alarak uygulamaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerini varlığın tek amacı olarak kabul eden, kurumsallığın ve kalite yönetiminin her zaman önde olduğu, teknolojik gelişmeleri takip eden, dinamik ve bilgili insan kaynağı ile uygun hammaddeleri kullanarak en kaliteli beton üretimini sağlamaktır.

Misyonumuz

Teknoloji ve bilgi temelinde müşterilerimizin beklentisini aşan, pazara kaliteli ürün ve hizmet sunan, bu hizmetlerin sürekliliğini sağlayan güçlü rekabetçi yapıda bir kuruluş olmaktır.
Turgutreis Beton

Kalite Politikamız

+ 500
Tamamlanan Proje
+ 8
Yıllık Tecrübe
1500 m3
Üretim Kapasitesi
% 100
Müşteri Memnuniyeti